2013

Podsumowanie 9. edycji „Pól Nadziei” to przypomnienie, że wielkim marzeniem Salwatoriańskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego jest, aby we wszystkich szkołach „Pola Nadziei” miały swoich przyjaciół i ogrody rozkwitające pięknymi żonkilami.

Dotychczas Stowarzyszenie wydało na budowę ponad 5, 5 mln złotych. Zakończyły się prace związane z wykonaniem tynków wewnętrznych, obudowy z płyt gipsowo-kartonowych i izolacji dachu, instalacji wodnej i kanalizacyjnej, wentylacyjnej i elektrycznej. Jest gotowa nowoczesna kotłownia dzięki życzliwości Przedsiębiorstwa „Therma”. Przystępujemy do wykonania ogrzewania podłogowego i ocieplenia budynku.

Dzięki uczniom, nauczycielom i dyrektorom szkół konto budowy hospicjum, w trakcie realizacji programu „Pola Nadziei 2013” wzbogaciło się o 211 tys. złotych. Dziękujemy!