Kwesta w TESCO

Po uzyskaniu zgody z „Tesco” w Krakowie oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji nr 2017/3866/OR w dniach 22.09-24.09. 2017 r. w Hipermarkecie: Tesco”  przy ul. Warszawskiej, supermarketach „Tesco” przy ul. Kierowej, Grunwaldzkiej i Jutrzenki oraz w Skoczowie przeprowadzone zostały zbiórki publiczne na rzecz pomocy w utrzymaniu Hospicjum  im. św. Jana Pawła II. Zbiórkę przeprowadzili uczniowie pod opieką nauczycieli ze szkół w Bielsku-Białej:

• SP nr 28 z Oddziałami Gimnazjalnymi,
  • SP nr 9 z Oddziałami Gimnazjalnymi,
  • SP nr 32 z Oddziałami Gimnazjalnymi,
  • SP Zgromadzenia Córek Bożej Miłości z Oddziałami Gimnazjalnymi,
  • Zespołu Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych,
  • Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkół Gastronomicznych i Handlowych,
  • Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. Jutrzenki w Bielsku-Białej,

oraz ze szkół w Skoczowie:

• SP nr 1 z Oddziałami Gimnazjalnymi,
  • SP nr 8 z Oddziałami Gimnazjalnymi.

Efektem przeprowadzonych zbiórek było zebranie 12.869,62 zł. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli realizujących program „Pola Nadziei 2018” możemy zagwarantować naszym pacjentom lepsze warunki pobytu w naszej placówce tj. skutecznie zwalczać ból, łagodzić cierpienie, by mogli godnie, w otoczeniu życzliwych osób, przejść na drugą stronę.