Przedświąteczna kwesta

Po uzyskaniu zgody z „Tesco” w Krakowie oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji nr 2017/5281/OR w dniach 08-20.12. 2017 r. w Hipermarkecie: Tesco”  przy ul. Warszawskiej, supermarketach „Tesco” przy ul. Kierowej, Grunwaldzkiej i Jutrzenki oraz w Skoczowie, SDH „Klimczok”, Supermarkecie „Wapienica”, Hurtowni „Polszlif” oraz  Delikatesach „Centrum” w Rudzicy, Delikatesach „Maja”, „Dorota”, „Odido”, „Emi Market”, „Wiarus Bis”, „Piekarni” w Mazańcowicach, Delikatesach „Ania” w Międzyrzeczu oraz PPHU „Juwet” w Bystrej przeprowadzone zostały zbiórki publiczne na rzecz pomocy w utrzymaniu Hospicjum  im. św. Jana Pawła II. Zbiórkę przeprowadzili uczniowie pod opieką nauczycieli z następujących szkół:

• SP nr 28 z Oddziałami Gimnazjalnymi w Bielsku-Białej,
  • SP nr 9 z Oddziałami Gimnazjalnymi w Bielsku-Białej,
  • SP nr 32 z Oddziałami Gimnazjalnymi w Bielsku-Białej,
  • SP nr 10 w Bielsku-Białej,
  • SP Zgromadzenia Córek Bożej Miłości z Oddziałami Gimnazjalnymi,
  • Zespół Szkół Specjalnych im. K.I.Gałczyńskiego w Bielsku-Białej,
  • Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych w Bielsku-Białej,
  • Zespół Szkół Budowlanych w Bielsku-Białej,
  • Zespół Szkół Ekonomicznych w Bielsku-Białej,
  • Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych w Bielsku-Białej,
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących przy ul. Jutrzenki w Bielsku-Białej,
  • IV Liceum Ogólnokształcące im KEN w Bielsku-Białej,
  • VIII Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej,
  • SP nr 8 z Oddziałami Gimnazjalnymi w Skoczowie,
  • SP nr 2 z Oddziałami Sportowymi w Bystrej,
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworzu,
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rudzicy,
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Międzyrzeczu.

Efektem przeprowadzonych zbiórek było zebranie 29.690,80 zł. Dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli realizujących program „Pola Nadziei 2018” możemy zagwarantować naszym pacjentom lepsze warunki pobytu w naszej placówce tj. skutecznie zwalczać ból, łagodzić cierpienie, by mogli godnie, w otoczeniu życzliwych osób, przejść na drugą stronę.