XV Charytatywny Pokaz Mody Ludzi Wielkiego Serca

W sobotę 10 lutego 2018 w Domu Muzyki BCK odbył się XV Charytatywny Pokaz Mody Ludzi Wielskiego Serca z udziałem  wyjątkowych modelek i modeli, znanych ze świata sztuki, kultury, polityki, medycyny i biznesu.

Dochód z tego przedsięwzięcia został przekazany w połowie dla dzieci z Domu Dziecka w Olszówce, a w połowie na rzecz Stacjonarnego Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej, prowadzonego przez Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne. Już po raz czwarty  pieniądze zostały przekazane na nasze hospicjum, wcześniej na budowę i wyposażenie hospicjum, a obecnie na jego utrzymanie. W tym roku otrzymaliśmy czek na kwotę 11 750 zł.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy pokazu zatańczyli poloneza w staropolskich strojach udostępnionych przez Teatr Polski w Bielsku-Białej.

Inicjatorką i organizatorką Charytatywnego Pokazu Mody Ludzi Wielkiego Serca jest Pani Lucyna Grabowska-Górecka.