Podsumowanie akcji „Pola Nadziei 2020” oraz inauguracja akcji „Pola Nadziei 2021”

Rok 2020 jest rokiem wyjątkowym w związku z wybuchem pandemii COVID-19. Ten wyjątkowy i niecodzienny czas spowodował duże zmiany w życiu każdego z nas oraz organizacji wielu wydarzeń.
Z powodu pandemii, w czerwcu tego roku, nie odbyło się coroczne uroczyste podsumowanie akcji  „Pola Nadziei 2020” oraz inauguracja akcji „Pola Nadziei 2021” w kościele NMP Królowej Polski.
W związku z powyższym, w dniu 19 października 2020 roku, zaprosiliśmy do naszego Hospicjum im. św. Jana Pawła II przedstawicieli szkół biorących udział akcji „Pola Nadziei”. Członkowie Zarządu Salwatoriańskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego wręczyli im puchary i dyplomy za udział w akcji „Pola Nadziei 2020” oraz cebulki żonkili na rozpoczęcie akcji „Pola Nadziei 2021”.