Mikołaj w Hospicjum im. św. Jana Pawła II

W dniu 6 grudnia 2020 roku, do naszego hospicjum przybył św. Mikołaj. Było to bardzo miłe spotkanie, zwłaszcza, że czas mamy bardzo trudny w tym roku.
   Rodziny nie mogą odwiedzać swoich bliskich chorych, a i my nie możemy im zapewnić wielu tych rozrywek, jakie co roku w okresie Świąt Bożego Narodzenia miały miejsce, tj. kolędowanie uczniów różnych szkół, wystawianie jasełek. Dlatego też postanowiliśmy dać naszym chorym chociaż trochę radości w Mikołajki.
   Św. Mikołaj wraz z panią Ewą Żak, radną sejmiku wojewódzkiego, panią prezes Grażyną Chorąży, ks. Piotrem Schorą oraz panią dyrektor Urszulą Cichoń odwiedzili chorych, wręczając im drobne upominki.

Pacjenci mieli również okazję przyłączyć się do ubierania choinek w naszym hospicjum, co również sprawiło im dużą przyjemność.