Fizjoterapeuta

Zatrudnimy Fizjoterapeutę

Zadania do zrealizowania:

  • rozpoznanie potrzeb chorego
  • ustalenie planu prowadzonej fizjoterapii oraz jej cele
  • współpraca z zespołem opieki nad pacjentem
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej prowadzonych działań

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe – fizjoterapia
  • co najmniej 3-letni staż pracy w zawodzie
  • mile widziane doświadczenie w pracy z chorymi hospicyjnymi

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość uczestnictwa w kursach

Zainteresowanych prosimy o kontakt i przesłanie CV na adres e-mail: stowarzyszeniehospicyjne@wp.pl

Podanie danych osobowych określonych w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody. W związku z tym uprzejmie prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej informacji:

"Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV na
potrzeby prowadzonej przez Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne rekrutacji na
stanowisko [nazwa stanowiska]".

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w przyszłych rekrutacjach, prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych informacji:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV na
potrzeby obecnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Salwatoriańskie
Stowarzyszenie Hospicyjne”.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne z siedzibą przy ul. Zdrojowej 10, 43-300 Bielsko-Biała. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych można uzyskać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI lub kontaktując się z naszym inspektorem ochrony danych: rodo@jamano.pl