Jasełka i kolędowanie 2018/2019

Każdemu naszemu pacjentowi pragniemy zapewnić fachową opiekę medyczną, duchową, ale też zależy nam na umileniu często dłużącego się czasu.
W Hospicjum św. Jana Pawła II po raz kolejny okres Bożonarodzeniowy obfitował w spektakle, jasełka i koncerty kolęd w wykonaniu dzieci i młodzieży, nie tylko z bielskich, ale również okolicznych szkół. Nasze hospicjum odwiedzili między innymi:

• Zespołu Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego,
  • Zespół Muzyczny z Zespołu Szkół Gastronomicznych i Handlowych z Bielska-Białej,
  • Szkoła Podstawowa nr 3 z Bielska-Białej,
  • Szkoła Podstawowa nr 26 z Bielska-Białej,
  • LO IV im. KEN z Bielska-Białej,
  • Góralskie Nutki z Pewli Wielkiej,
  • Teatr Żywioł ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Jaworza,
  • Szkoła Podstawowa i Liceum Zgromadzenia Córek Bożej Miłości z Bielska-Białej,
  • Grupa z Oświęcimia,
  • Schola przy parafii św. Katarzyny z Cięciny.

Za każdy taki gest  skierowany do naszych pacjentów serdecznie dziękuje uczniom i nauczycielom  Zarząd Salwatoriańskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego.
Dzięki tym kontaktom młodzież nabiera przekonania, że  jest potrzebna i może wiele dobra nieść potrzebującym.