Dzień Doceniania :)

5 marca obchodziliśmy Dzień Doceniania!

Z tej okazji Dom Kultury „Kubiszówka” wraz z „Domem Żołnierza” w Bielsku-Białej zwrócił uwagę na siłę pozytywnych słów    i gestów, które mogą wspierać innych ludzi, budować porozumienie, które mają wielką moc czynienia dobra.
W tym celu wspólnie zorganizowali akcję „Wspieranie przez przytulanie”, której oddźwięk przerósł oczekiwania,                   ale jednocześnie utwierdził w przekonaniu, że na ludzkie dobre serca, otwartość i chęć niesienia pomocy zawsze można liczyć.
Nadesłanych zostało mnóstwo kartek, nie tylko z Bielska-Białej, ale również Żywca, Zabrza i Łodzi. Wszystkie piękne i każda z nich wzrusza do łez. Kartki zostały rozdane w domach opieki, domach pomocy społecznej i hospicjach.

Nasze hospicjum miało zaszczyt otrzymać część tych pięknych kartek, za co serdecznie dziękujemy Wam wszystkim. Sprawiły one wiele radości i uśmiechu na twarzach naszych chorych.